Święto Rodziny

Święto Rodziny

Na „Święto Rodziny” w naszym przedszkolu wybraliśmy piękny, słoneczny dzień 6 czerwca. Spotkaliśmy się wszyscy aby wspólnie świętować Dzień
Mamy, Dzień Taty i Dzień Dziecka.

Dzieci wypowiedziały wierszem, wyśpiewały piosenką i wytańczyły najpiękniejsze życzenia Swoim Rodzicom. Nie zabrakło słów o miłości, radości ze wspólnych spotkań, zabaw, spacerów, wycieczek…. I słów o tym, że Rodzice są najważniejsi w życiu Dzieci!
Rodzice także spojrzeli na świat oczami Dzieci,  wspaniałą inscenizacją wiersza Tuwima „Rzepka” i te życzenia dla Nich były cudowną niespodzianką. O małe co nieco pyszne, smaczne, kolorowe zadbali najlepsi Państwo Kucharze. Nasze Święto Rodziny było pięknym przeżyciem dla Wszystkich, i mamy nadzieję, że ten dzień na długo zostanie w naszych sercach i pamięci!
Wspólne świętowanie było także okazją do wzięcia udziału we wspólnym dziele jakim jest Nowa Szkoła, którą Ojciec Dyrektor Bogdan Dufaj buduje także dla pijarskich przedszkolaków. Wielu Rodziców wzięło udział w akcji zakupu „Cegiełek”,  aby wesprzeć to dzieło. Dziękujemy!
Stefania Stysiak