Teatr Atmosfera z Rzeszowa w Zakopanem

Teatr Atmosfera z Rzeszowa w Zakopanem

Młodzieżowy Teatr ATMOSFERA działający przy pijarskiej parafii w Rzeszowie w dniach 10-12 maja 2019 roku uczestniczył w XIV Festiwalu Twórczości Chrześcijańskiej „Szukałem Was”, który odbył się w Zakopanem. Festiwal co roku gromadzi młodzież z całej Polski wokół osoby św. Jana Pawła II -  Jego życia i nauczania.

Podczas trzech dni uczestnicy mogli podzielić się z innymi swoimi talentami w następujących kategoriach konkursowych: muzyka, teatr, film i fotografia oraz wziąć udział w warsztatach poświęconych każdej z wymienionych dziedzin sztuki. Niesamowitym przeżyciem było uczestnictwo w koncercie p. Haliny Frąckowiak, która zaśpiewała nie tylko piosenki religijne, ale także swoje najbardziej znane przeboje.  Koncert był poprzedzony galą podsumowującą Festiwal, podczas której miało miejsce ogłoszenie wyników konkursów.

W kategorii teatralnej Młodzieżowy Teatr ATMOSFERA zajął I miejsce oraz dzielił radość z wyróżnienia aktorskiego dla Zuzanny Wąsacz za pierwszoplanową rolę w „Towarzyszce Stwórcy”.