Ferie w CKC Bolszewo

Ferie w CKC Bolszewo

Wszystko, co dobre szybko się kończy - a w szczególności ferie - czas odpoczynku od obowiązków szkolnych. Jednak najważniejsze są miłe wspomnienia, a tych z pewnością uczestnikom ferii w Centrum Kultury Calasanz Bolszewo nie będzie brakować.

Do placówki CKC w Bolszewie codziennie z uśmiechem na twarzy przybiegało 30 dzieci. Każdego dnia każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Pierwszego dnia udaliśmy się do JumpSquad na trampoliny, dzieci mogły wyskakać się za wszystkie czasy - opowiada o. Mateusz Kaźmierski. Drugiego dnia pojechaliśmy na łyżwy do Wejherowa, choć przez chwilę poczuliśmy zimę. W kolejne dni dzieci miały okazję obejrzeć bajkę Urwis 2 w Wejherowskim Centrum Kultury, poeksperymentować w Gdyni w Centrum nauki Experyment. Ostatniego dnia wszyscy wybrali się na zasłużony relaks do aqua parku. Nie można zapomnieć o tym, że codziennie dzieci miały zapewniony ciepły posiłek.

Wszystkim, którzy wspomogli organizację ferii w CKC Bolszewo serdecznie dziękujemy. Szczególne podziękowania ślemy do wychowawców i opiekunów, którzy poświęcili swój czas, aby codziennie być w CKC i sprawować opiekę nad dziećmi. Wszystkim dzieciom, które uczestniczyły w zajęciach bardzo dziękujemy i zapraszamy za rok - zachęcił o. Mateusz.