We wtorek 25 kwietnia br., w Szczuczynie ojcowie pijarzy, którzy obecnie posługują na Białorusi zorganizowali spotkanie dla swoich rodziców. Po przywitaniu przez o. Rektora – Witolda Petelczyca SP wszystkich gości odbyła się Eucharystia, podczas której rodzice wraz ze swoimi dziećmi - kapłanami mogli się zjednoczyć we wspólnej modlitwie.