30 stycznia w Bernardyńskim Centrum Religijno - Kulturowym przy Klasztorze Bernardynów w Rzeszowie miał miejsce III Rzeszowski Festiwal Kolęd i Pastorałek pod patronatem ks. bp. Jana Wątroby oraz Prezydenta Miasta Tadeusza Ferenca. Mały Chór zdobył Srebrny Dyplom uzyskując 79 na 100 punktów.