W dniu 10 września 2015 r. Ks. Kardynał Kazimierz Nycz, metropolita warszawski w obecności O. Prowincjała Józefa Matrasa, przedstawicieli władz samorządowych i oświatowych, przedszkolaków i ich wychowawców oraz rodziców, współbraci pijarów, projektantów i wykonawców oraz zaproszonych gości poświęcił nowo wybudowane Pijarskie Przedszkole w Warszawie.