23 maja 2015 r. w Krakowie miały miejsce święcenia diakonatu i prezbiteratu pijarów. Ks. bp Marek Mendyk, biskup pomocniczy Diecezji Legnickiej udzielił święceń kapłańskich diakonom: Dominikowi Bochenkowi i Dariuszowi Lorencowi oraz święceń diakonatu klerykom: Przemysławowi Suchemu i Bartłomiejowi Koszykowi.
Dnia 17 maja 2015 o g. 11.00. w parafii p.w. Najwiętszej Maryi Panny Królowej Wyznawców – w Sanktuarium Matki Bożej Nauczycielki Młodzieży – na Warszawskich Siekierkach przeżywaliśmy uroczystość I Komunii świętej dzieci.