W niedzielę 25 maja Mały Chór Świętego Józefa Kalasancjusza reprezentował rzeszowską parafię Pijarów na I Dekanalnym Przeglądzie Pieśni i Piosenki Maryjnej w Strażowie.
24 maja 2014 r. w Krakowie miały miejsce święcenia diakonatu i prezbiteratu. O. bp Damian Muskus OFM, biskup pomocniczy Archidiecezji Krakowskiej udzielił święceń kapłańskich diakonom: Andrzejowi Lisikowi i Radosławowi Boboniowi. Święcenia diakonatu przyjęli klerycy: Dominik Bochenk i Dariusz Lorenc.
W niedzielę 11 maja 2014 r. miał miejsce 51. Światowy Dzień Modlitw o Powołania. Pijarzy gościli w poznańskiej parafii pw. Matki Bożej Częstochowskiej. Podczas Mszy św. wraz z wiernymi pijarzy modlili się o nowe powołania i zapraszali do duchowej troski w tym temacie.