Instytut Wspierania Rozwoju

Instytut Wspierania Rozwoju

Na początku września swoją działalność rozpoczął Instytut Wspierania Rozwoju. Powstał z inspiracji misją Zakonu Pijarów, czyli działalnością wspierającą szczególnie ludzi młodych oraz osób, które się nimi zajmują: rodziców, nauczycieli i wychowawców.

Instytut w swojej działalności pragnie wspierać osoby w wykorzystywaniu przez nie w pełni talentów, potencjału czy zdolności. Pragnie także pomagać przezwyciężyć kryzysy, rozwiązać problemy, a także inspirować do zmian, które pozwolą rozwijać się i wzrastać, zarówno w sferze osobistej jak i zawodowej.

Zespół Instytutu skupia terapeutów, psychologów, coachów, którzy według swojej najlepszej wiedzy i uzyskanym kompetencjom starają się pomóc każdemu, kto tego potrzebuje. – Tym, co łączy te 12 osób, które skupione są wokół Instytutu Wspierania Rozwoju jest przekonanie, że życie pełnią życia jest naprawdę możliwe i wspierania innych na drodze, żeby tego doświadczyli – mówi Mariusz Czaja, dyrektor Instytutu.   

W ofercie Instytutu znaleźć można informację o prowadzonych szkoleniach i warsztatach, a także o dostępnych terminach konsultacji psychologicznych, psychoterapii czy coachingu. 

Na wizytę można umówić się za pośrednictwem strony i zakładki Umów się bądź dzwoniąc pod numer: 603 957 111.


Instytut Wspierania Rozwoju
ul. Żwirki i Wigury 31/2, Kraków
tel.: 603 957 111
email: biuro@iwr-krakow.pl


MK