Konkurs różańcowy w Elblągu

Konkurs różańcowy w Elblągu

Październik, to wyjątkowy czas modlitwy różańcowej, dlatego dzieci z naszej szkoły pijarskiej w Elblągu wzięły udział w konkursie różańcowym. 

Konkurs ten stał się nie tylko okazją do uczestnictwa w nabożeństwie, ale także do wykazania się pomysłowością w wykonaniu różańców. – Kreatywność naszych uczniów nie znała granic  opowiada o. Stanisław Płaszewski.  – Wśród wykonanych różańców można było zauważyć różnorodne formy pracy. Pojawiły się między innymi koraliki, kasztany,  plastelina, muszelki, nakrętki do butelek, chipsy, a nawet bardzo aromatyczna  kawa  i inne …

Spośród wszystkich różańców komisja wybrała te najbardziej pomysłowe i oryginalne. Nagrodzeni oraz wyróżnieni uczniowie otrzymali dyplomy oraz nagrody, pozostali zaś uczestnicy konkursu dostali pamiątkowy upominek, bo przecież każdy kto podjął się trudu pracy, jest zwycięzcą.

  Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli trud, poświęcili swój wolny czas i wzięli udział w konkursie. Dziękujemy i liczymy na Was w przyszłym roku  zakończył o. Stanisław.

MK