Dzień otwarty w krakowskim liceum

Dzień otwarty w krakowskim liceum

Za chwilę maturzyści będą zmagać się z egzaminami i staną też przed trudnym wyborem – jak zaplanować sobie dalszą edukację? Aby ten wybór uczynić im zdecydowanie mniej trudnym 23 kwietnia 2022 r. Liceum Zakonu Pijarów w Krakowie dzień otwarty. 

Od rana do wczesnego popołudnia nauczyciele i uczniowie szkoły dwoili się i troili, oprowadzając, zachęcając, opowiadając, udzielając odpowiedzi na wszystkie możliwe pytania. Efekty przerosły najśmielsze oczekiwania organizatorów – goście odwiedzali szkołę tłumnie i wyglądali na naprawdę usatysfakcjonowanych tym, co zobaczyli i usłyszeli.

Pozostaje mieć nadzieję, że ta imponująca frekwencja przełoży się również na rekrutację. – Dodatkową radością było to, że korzystając z pretekstu dnia otwartego, szkołę odwiedzili liczni absolwenci – czytamy na stronie liceum. – Bardzo im za to dziękujemy – i liczymy, że ich radosne rozmowy z byłymi nauczycielami będą dodatkowym argumentem, że warto się u nas uczyć i że Liceum Pijarów to coś znacznie więcej niż tylko szkoła!

MK