Duchowa Adopcja Maturzysty - czas start!

Duchowa Adopcja Maturzysty - czas start!

Na 100 dni przed maturami rusza Duchowa Adopcja Maturzysty! Po raz 11. rodzina pijarska będzie się modliła za tegorocznych uczniów przygotowujących się do egzaminu dojrzałości. To intensywny czas przygotowań i nauki, dlatego chcemy już na tym etapie okazać modlitewne wsparcie. 

Wystarczy wejść na stronę maturzysci.pijarzy.pl, otworzyć zakładkę „Zapisz się”, zostawić swoje dane, a automatycznie pobierze się modlitwa, która jest potwierdzeniem udziału w akcji. Świadectwa maturzystów, którzy wzięli udział w Duchowej Adopcji Maturzysty potwierdzają, jak ważne jest to duchowe wsparcie podczas egzaminów.

W tym roku zapraszamy każdego, aby także się włączył w naszą akcję i zaadoptował maturzystów. Dołączyć może każdy, wchodząc na stronę maturzysci.pijarzy.pl w zakładkę „Zapisz się” i wybrać „Zaadoptuj maturzystę”. Za tegorocznych maturzystów jak co roku będą modlili się ojcowie, bracia, klerycy Zakonu Pijarów. W modlitewną sztafetę włączają się od lat uczniowie szkół pijarskich, ich rodziny, przyjaciele, parafianie, członkowie Bractwa Szkół Pobożnych i wielu innych. 

Do tej pory udział w akcji wzięło blisko 19 000 uczniów z całej Polski. Akcja rozpocznie się 23 stycznia Mszą Świętą w Szkole Podstawowej Zakonu Pijarów w Krakowie.

Maturzysto, daj się zaadoptować!

MK