Warsztaty w IWR

Warsztaty w IWR

Instytut Wspierania Rozwoju, działający przy pijarskim Wydawnictwie eSPe, zaprasza w marcu na warsztaty o charakterze psychoedukacyjnym. Jeśli czujesz potrzebę rozwoju osobistego, to sprawdź aktualny harmonogram i dołącz do grona uczestników.

Co proponują nam w marcu specjaliści z IWR?

Z okazji zbliżającego się dnia kobiet, nie mogło zabraknąć propozycji skierowanej właśnie do płci żeńskiej. Już w pierwszą sobotę marca odbędą się warsztaty pn. „Odkryj swoje wewnętrzne piękno”. To jednodniowe spotkanie utrzymane w atmosferze wzajemnej życzliwości, podczas którego uczestniczki będą pracować nad budowaniem poczucia własnej wartości. Warsztaty będą doskonałą okazją do pracy z wewnętrznym krytykiem, spojrzenia na siebie z życzliwością i rozpoczęcia drogi ku samoakceptacji.

Kolejna propozycja warsztatów, proponowanych przez IWR, została skierowana do rodziców, nauczycieli i wychowawców. To cykl pięciu cotygodniowych spotkań, których celem jest rozwój umiejętności wychowawczych, aby wspierać dzieci w byciu samodzielnym, skutecznie komunikować się w rodzinie i tworzyć relacje oparte na wzajemnym szacunku. Zajęcia mają charakter praktyczny i poruszają bardzo istotne kwestie, takie jak: emocje, granice, komunikacja, rozwój motywacji wewnętrznej i samodzielności. Spotkania będą również idealną okazją ku dzieleniu się swoim doświadczeniem z rodzicielstwa.

Pod koniec marca w harmonogramie IWR znajdziemy propozycję warsztatów pn. „Odporność psychiczna. Jak o nią dbać i jak ją rozwijać?”. To propozycja dla wszystkich, którzy pragną nauczyć się jak efektywnie radzić sobie z życiowymi trudnościami. Na warsztatach uczestnicy poznają praktyczne ćwiczenia, dzięki którym zmniejszą napięcie emocjonalne lub pobudzą organizm do działania, uspokoją myśli, poszukają sensu w trudnościach oraz określą mapę zasobów, które są pomocne w trudnych sytuacjach.

Marzec zapowiada się zatem pracowicie, a specjaliści IWR prowadzący warsztaty serdecznie zapraszają wszystkich, którzy pragną nabyć nowe umiejętności, które mogą wpłynąć na poprawę jakości życia. Spróbujcie, bo warto dbać o siebie.  

Harmonogram aktualnych warsztatów znajdziecie na stronie Instytutu Wspierania Rozwoju pod adresem: https://iwr-krakow.pl/oferta/warsztaty/.

Instytut Wspierania Rozwoju