Duchowa Adopcja Maturzysty

Duchowa Adopcja Maturzysty

Do matury zostało już niecałe 40 dni. W naszej Prowincji trwa Duchowa Adopcja Maturzysty. W tym roku także po raz pierwszy każdy może do niej dołączyć i podjąć modlitwę za tegorocznych maturzystów. Do tej pory zapisało się ponad 400 maturzystów. 

Wystarczy wejść na stronę maturzysci.pijarzy.pl, otworzyć zakładkę „Zapisz się”, zostawić swoje dane, a automatycznie pobierze się modlitwa, która jest potwierdzeniem udziału w akcji. Świadectwa maturzystów, którzy wzięli udział w Duchowej Adopcji Maturzysty potwierdzają, jak ważne jest to duchowe wsparcie podczas egzaminów.

W tym roku zapraszamy każdego, aby także się włączył w naszą akcję i zaadoptował maturzystów. Dołączyć może każdy, wchodząc na stronę maturzysci.pijarzy.pl w zakładkę „Zapisz się” i wybrać „Zaadoptuj maturzystę”. Za tegorocznych maturzystów jak co roku będą modlili się ojcowie, bracia, klerycy Zakonu Pijarów. W modlitewną sztafetę włączają się od lat uczniowie szkół pijarskich, ich rodziny, przyjaciele, parafianie, członkowie Bractwa Szkół Pobożnych i wielu innych.

Więcej o akcji można usłyszeć w materiale Polskie RadioRadio Jasna Góra czy w odcinku Okiem Wiary (14:25). 

MK