Powitanie nowego proboszcza na Rakowicach

Powitanie nowego proboszcza na Rakowicach

27 sierpnia 2023 r. o godz. 11.30 odbyło się uroczyste przywitanie nowego proboszcza w parafii Najświętszego Imienia Maryi w Krakowie. 

Cała społeczność parafialna zgromadziła się, aby serdecznie powitać nowego przewodnika duchowego i rozpocząć razem nowy rozdział w życiu parafii.

Uroczystość rozpoczęła się przywitaniem nowego proboszcza o. Piotra Reckiego przez Członków Rady Parafialnej, którzy mieli okazję złożyć mu serdeczne życzenia i podziękowania za podjęcie tej odpowiedzialnej roli. Następnie rozpoczęła się Msza Świętą, której przewodniczył nowy proboszcz. Koncelebrował ją ksiądz dziekan, który przewodniczył ceremonii objęcia urzędu przez nowego proboszcza w naszej parafii.

Przywitanie nowego proboszcza było momentem, który na długo pozostanie w naszej pamięci  mówią parafianie. To był czas pełen radości, ufności i nadziei na przyszłość. Będziemy modlić się za naszego nowego proboszcza i wspólnie dążyć do osiągnięcia naszych celów duszpasterskich. Niech ten nowy rozdział w życiu naszej parafii przyniesie nam wiele błogosławieństw i wzrostu duchowego.

MK