Spotkanie rodziców kapłanów i braci

Spotkanie rodziców kapłanów i braci

W dniach 24-26 maja w Poznaniu odbyło się spotkanie Rodziców kapłanów i braci, w którym uczestniczyło 17 osób. Było to wyjątkowe wydarzenie, pełne duchowej refleksji, wzajemnego wsparcia oraz wspólnych przeżyć, które co roku odbywa się w innej placówce.

Podczas tego weekendu odbyły się spotkania wykładowe podejmujące temat szczęścia w życiu człowieka. W trakcie tych sesji, uczestnicy mieli okazję wysłuchać inspirujących prelekcji i dzielić się swoimi przemyśleniami. Nie zabrakło również czasu na zwiedzanie pięknego Poznania. W programie znalazły się takie punkty jak: Muzeum "Brama Poznania", Stary Rynek, Muzeum Archidiecezjalne, Ostrów Tumski i bazylikę archikatedralną św. Apostołów Piotra i Pawła. Rodzice odwiedzili również Zespół Szkół Zakonu Pijarów w Poznaniu, jedną z naszych szkół.

Spotkania rodziców kapłanów i braci mieli kolejną okazję lepiej się poznać, wymienić doświadczeniami i wspólnie się modlić. Dziękujemy wszystkim rodzicom za obecność oraz zaangażowanie w to wyjątkowe wydarzenie. Już czekamy na kolejne spotkanie, które będą okazją do dalszego umacniania naszych więzi oraz wspólnego przeżywania radości z bycia razem.

MK